KAS IR LAYENBERGER UZTURA GRUPA?

Layenberger Nutrition Group GmbH 1989. gadā dibināja Haralds Layenbergers kopā ar toreizējo Šveices mātesuzņēmumu Vīrnheimā. Kopš 1997. gada janvāra uzņēmums atrodas Rodenbahā, Kaizerslauternas rajonā. Layenberger Nutrition Group GmbH var atskatīties uz vairāk nekā 20 gadu pieredzi diētiskās pārtikas segmentā. Ar Layenberger zīmolu Layenberger Nutrition Group GmbH izstrādā un pārdod inovatīvus, augstas kvalitātes produktus funkcionālās pārtikas un svara kontroles jomā. Šis segments ir ļoti jutīga joma, kas prasa absolūtu uzticēšanos zīmolam visos aspektos, augstu uzticamības līmeni un augstu kvalitātes izpratnes līmeni. Tāda ir mūsu filozofija!

KĀDAS IR LAYENBERGER VĒRTĪBAS?

Mēs saviem klientiem vienmēr piedāvājam tikai augstas kvalitātes produktus par saprātīgu cenas/veiktspējas līmeni. Zīmola nosaukums LAYENBERGER apzīmē augstākās kvalitātes kvalitāti par pievilcīgu cenu! Kā patērētājam jums ir tiesības izvirzīt īpašas prasības Layenberger izstrādājumam. Tas galvenokārt ietekmē produkta godīgumu, uzticamību un caurspīdīgumu gan attiecībā uz produkta kvalitāti, gan produkta paziņojumu.  Layenberger produkti vienmēr tiek aprēķināti godīgi un tiek piedāvāti par godīgu tirgus cenu. Jūs vienmēr varat paļauties uz Layenberger produkta kvalitāti un uzticamību.

LAYENBERGER attīstījis un piedāvā saviem klientiem dažādas produktu grupas, kas iemīļotas jau daudzās valstīs! Layenberger Classics, Layenberger un Gymper by Layenberger.

  • LAYENBERGER LOW CARB piedāvā "melno" produktu līniju ar zemu ogļhidrātu sastāvu un augstu proteīna sastāvu sabalansētam uzturam. Veselīgi produkti nakšķi - krekeri, zemas kalorijas BBQ mērces, musli, dažādi batoniņi un vafeles, 3K proteīna kokteiļi un sūkalu kokteiļi, olbaltumvielām bagāti makaroni un veselīgas uzkodas - čipsi, sausmaizītes, liellopu gaļas uzkodas.
  • Diet5 piedāvā dažādus produktus svaara samazināšanai un uzturēšanai.
  • Fit+FeelGood piedāvā maltītes aizstājējus - dažādu garšu SLIM SHAKE kokteiļus.
  • GYMPER produkti - Tavs labākais draugs un atbalsts, pielāgots individuālajiem mērķiem. Produkti ātrākai veiktspējai, enerģijai, spēka rezervju mobilizācijai treniņu laikā, darbā vai augstskolā. Atpūtai un reģenerācijai vakarā.

Pirkumu grozs

Salidzini.lv logotips Visi Internetveikali un cenas Ceno.lv